Reklama - Collegium Balticum Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie

Adres: ul. Wawrzyniaka 8

71-460 Szczecin

Tel.: 91 420-13-33

  • https://www.szczecin.wseit.edu.pl

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Fizjoterapia Turystyka i Rekreacja Kosmetologia
Higiena dentystyczna Techniki dentystyczne

Opis Uczelni - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

WYŻSZA SZKOŁA EDUKACJI I TERAPII (WSEIT), WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W SZCZECINIE

Swoją ofertę edukacyjną Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT) przedstawia na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie, który zapewnia szeroki dostęp do wysokiej jakości kształcenia dużej liczbie studentów. Podkreślając miejsce, które odgrywa edukacja w dobie społeczeństwa informacyjnego, WSEiT stale dostosowuje i modernizuje swoje programy nauczania.

Szczecin, jako miasto studenckie, oferuje rozmaite możliwości dla młodych ludzi, co czyni ten kampus jeszcze atrakcyjniejszym. Studenci mają dostęp do różnego rodzaju atrakcji, m.in. do bogatej oferty kulturalnej miasta oraz możliwość wypoczynku na łonie natury.

WSEiT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów, dostarczając programy nauczania, które są zarówno Akademicko interesujące, jak i Zawodowo relevantne. Priorytetem WSEiT jest ich rozwój intelektualny, kreatywny i społeczny. Słuchacze mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony profesjonalnego i doświadczonego kadry akademickiej, która jest pełna pasji w stosunku do swojej pracy. Korzystając z unikalnego połączenia wiedzy teoretycznej i praktycznej, studenci zdobywają niezbędne umiejętności, które pozwolą im przekształcić swoje marzenia zawodowe w rzeczywistość.

Oferta edukacyjna - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), z dodatkowym Wydziałem Zamiejscowym w Szczecinie, jest renomowaną instytucją o wieloletniej tradycji. Znana z wielostronnej oraz kiedykolwiek aktualnej oferty edukacyjnej, inspirowanej uciążliwościami i potrzebami współczesnego społeczeństwa.

Jedną z kluczowych cech WSEiT jest bogata oferta kierunków studiów. Uczelnia proponuje kierunki edukacyjne dostosowane do potrzeb rynku pracy, takie jak terapia zajęciowa i pedagogika. Terapia zajęciowa jest doskonałą opcją dla osób pragnących pomagać innym – jest to studia, które dają możliwość twórczej pracy na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Z kolei pedagogika oferuje studentom praktyczne umiejętności, które z pewnością przydadzą się w każdej pracy edukacyjnej.

Poza standardowymi kierunkami, WSEiT przeznacza wyjątkowe kierunki takie jak Animacja Społeczna i Praca z Młodzieżą czy Mediacje i Negocjacje. Żadna inna uczelnia nie oferuje tak unikalnej, wszechstronnej i praktycznej edukacji, której celem jest kształtowanie profesjonalistów przyszłości, wyposażonych w najnowsze narzędzia i metody pracy.

Uczelnie w okolicy z podobną ofertą edukacyjną - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT) w Szczecinie jest prestiżową instytucją, której studenci znacząco zdobywają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie edukacji i terapii. W Szczecinie, a także w bliskim otoczeniu, można znaleźć inne uczelnie oferujące podobne programy nauczania.

Akademia Pomorska w Słupsku to jedna z nich. Znajduje się w niewielkiej odległości od Szczecina i oferuje kierunki związane z edukacją i terapią, w tym pedagogikę i psychologię. Większość tych programów pozwala studentom na specjalizację, co zapewnia bardziej skupione podejście do nauki.

Kolejną ciekawą opcją jest Uniwersytet Szczeciński. Oferuje szeroką gamę programów na kierunku pedagogicznym oraz możliwość dalszego rozwoju na studiach podyplomowych i doktoranckich. Umożliwia to studentom WSEiT gromadzenie wiedzy w szerszym spektrum dziedzin.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu jest ostatnią ze wskazanych tu uczelni. Choć znana głównie z programów biznesowych, oferuje również programy związane z edukacją i rozwojem człowieka.

Każda z tych uczelni oferuje unikalną perspektywę i różnorodne możliwości dla studentów zainteresowanych dziedziną edukacji i terapii. WSEiT to doskonały punkt wyjścia, ale możliwości edukacyjne Szczecina i okolic są znaczne.