Znajdź swoje wymarzone studia w Szczecinie

Uczelnie w Szczecinie wynajmują sale konferencyjne

Uczelnie w Szczecinie wynajmują sale konferencyjne

 

Szczecińskie uczelnie otwierają swoje drzwi dla biznesu i instytucji, oferując wynajem sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. Ta nowa tendencja nie tylko zwiększa ich widoczność, ale także przyczynia się do rozwoju lokalnej społeczności akademickiej i przedsiębiorczej.

 

W Szczecinie znajduje się ponad 50 obiektów posiadających bazę konferencyjną, poniżej link do pełnej bazy.

https://salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/zachodniopomorskie/miasto/szczecin/

 

Poniżej znajduje się oferta sal wynajmowanych przez uczelnie:

 

1. Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych

 

1. Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych
1. Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych
 

Największa sala: 120 osób

Collegium Balticum w Szczecinie oferuje rozbudowane zaplecze konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń biznesowych, naukowych czy kulturalnych. Uczelnia dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić od kilkunastu do nawet kilkuset osób, dzięki czemu idealnie nadają się na różnorodne wydarzenia, takie jak konferencje, seminaria, warsztaty, czy spotkania branżowe. Najwiekszą z nich jest Aula Uczelni, która jest w stanie pomieścić ok. 120 osób.

Każda sala jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, w tym projektory, systemy nagłaśniające oraz mikrofony, co gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i obrazu. Dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu umożliwia prowadzenie prezentacji online oraz streamowanie wydarzeń na żywo.

Zaplecze konferencyjne Collegium Balticum wyróżnia się także profesjonalnym wsparciem technicznym i organizacyjnym. Zespół specjalistów jest dostępny na każdym etapie planowania i realizacji wydarzenia, oferując pomoc w kwestiach technicznych, logistycznych oraz doradztwo w zakresie najlepszego wykorzystania przestrzeni konferencyjnej.

Dodatkowo, uczelnia proponuje catering na wysokim poziomie, dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji uczestników. Oferta gastronomiczna obejmuje przerwy kawowe, lunche oraz eleganckie kolacje, przygotowywane przez doświadczonych kucharzy z wykorzystaniem wysokiej jakości składników.

Więcej informacji na stronie Collegium Balticum

 

2. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych

 

2. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych
2. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych
 

Największa sala: 100 osób

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu - Akademia Nauk Stosowanych, zlokalizowana w Szczecinie, prezentuje zaawansowane zaplecze konferencyjne, dedykowane organizacji szerokiego wachlarza wydarzeń profesjonalnych, takich jak konferencje naukowe, seminaria, warsztaty, a także spotkania biznesowe. Uczelnia oferuje przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, które mogą pomieść od 20-100 osób. 

Każda sala konferencyjna jest wyposażona w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny, w tym systemy projekcyjne, nagłośnienie oraz mikrofony, co zapewnia wyraźną komunikację i interaktywność z uczestnikami. Dostępność szybkiego internetu bezprzewodowego umożliwia prowadzenie transmisji online i realizację wydarzeń w formule hybrydowej.

Komfort uczestników jest priorytetem dla uczelni, co odzwierciedla się w klimatyzowanych salach oraz możliwości indywidualnej aranżacji przestrzeni. Profesjonalne wsparcie techniczne i organizacyjne oferowane przez doświadczony personel uczelni gwarantuje płynność przebiegu każdego wydarzenia..

Położenie uczelni w centrum Szczecina, łatwa dostępność komunikacyjna oraz możliwość skorzystania z parkingów uczelnianych dodatkowo podnoszą atrakcyjność oferty. Takie połączenie nowoczesnej infrastruktury, profesjonalizmu oraz doskonałej lokalizacji czyni Zachodniopomorską Szkołę Biznesu - Akademię Nauk Stosowanych doskonałym miejscem na organizację eventów na najwyższym poziomie.

Więcej informacji na stronie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

 

3. Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie 

 

3. Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie 
3. Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie 
 

Największa sala: 120 osób

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie dysponuje wysokiej klasy zapleczem konferencyjnym, które stanowi doskonałą propozycję dla organizatorów różnego rodzaju wydarzeń - od konferencji naukowych, poprzez warsztaty edukacyjne, aż po spotkania biznesowe i kulturalne.

W skład oferty wchodzą: wielofunkcyjne sale konferencyjne do 120 osób, sale wykładowe do 60 osób oraz sale szkoleniowe do 30 osób.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w tym projektory z ekranami, systemy nagłośnieniowe oraz mikrofony bezprzewodowe, co zapewnia wysoką jakość przekazu dźwięku i obrazu. Dostęp do szybkiego internetu bezprzewodowego umożliwia organizację wydarzeń online oraz streamowanie sesji na żywo, co jest szczególnie cenne w dzisiejszym, cyfrowym świecie.

Komfort i wygoda uczestników są kluczowe, dlatego każda sala jest klimatyzowana i odpowiednio oświetlona, co zapewnia optymalne warunki do pracy i nauki. Towarzystwo oferuje także profesjonalne wsparcie techniczne i organizacyjne na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzeń, co gwarantuje ich płynny przebieg.

Zaplecze konferencyjne TWP w Szczecinie wyróżnia się również elastyczną ofertą cateringową, dostosowaną do indywidualnych preferencji i wymagań dietetycznych uczestników. Od przerw kawowych, przez lunche, po eleganckie kolacje - wszystko jest przygotowywane z dbałością o szczegóły.

Więcej informacji na stronie Akademii Nauk Stosowanych TWP.

 

4.  Uniwersytet WSB Merito 

 

4.  Uniwersytet WSB Merito 
4.  Uniwersytet WSB Merito 
 

Uniwersytet WSB Merito dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, które jest idealne dla organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia, warsztaty, czy spotkania biznesowe. Sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejszą technologię audiowizualną, w tym w systemy nagłośnieniowe, projektory, ekrany oraz dostęp do szybkiego internetu, co umożliwia prowadzenie prezentacji i wideokonferencji na najwyższym poziomie.

Komfort uczestników zapewniają ergonomiczne meble oraz możliwość konfiguracji przestrzeni zgodnie z potrzebami danego wydarzenia, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Ponadto, uniwersytet oferuje wsparcie techniczne oraz organizacyjne, zapewniając, że każde wydarzenie przebiegnie płynnie i bez zakłóceń.

Dostępne są również obszerne przestrzenie networkingowe, które umożliwiają uczestnikom swobodną wymianę myśli i nawiązywanie kontaktów biznesowych. Dopełnieniem oferty jest możliwość skorzystania z cateringu, który zapewni uczestnikom wydarzeń wysokiej jakości posiłki i przerwy kawowe.

Więcej informacji na stronie WSB Merito.

 

5. Uniwersytet Szczeciński Wydziału Prawa i Administracji

 

5. Uniwersytet Szczeciński Wydziału Prawa i Administracji
5. Uniwersytet Szczeciński Wydziału Prawa i Administracji
 

Największa sala: 295 osób

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego dysponuje różnymi salami konferencyjnymi, które są w stanie pomieścić od 36 do 295 osób, w zależności od potrzeb i konkretnego zapotrzebowania organizacji wydarzenia.

Każda z sal wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia audiowizualne, w tym projektory, systemy dźwiękowe oraz dostęp do szybkiego internetu, co umożliwia efektywne przeprowadzenie prezentacji oraz wideokonferencji z uczestnikami z całego świata. Sale charakteryzują się ergonomicznym wyposażeniem, zapewniając komfort pracy i uczestnictwa w wydarzeniach.

Dodatkowo, zaplecze konferencyjne oferuje wsparcie techniczne oraz organizacyjne, co gwarantuje płynność i wysoki poziom realizacji każdego przedsięwzięcia. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego stawia na elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb organizatorów, oferując przestrzenie, które sprzyjają wymianie myśli, nawiązywaniu współpracy naukowej oraz rozwojowi akademickiemu.

Ze względu na dynamiczny rozwój infrastruktury uniwersyteckiej, liczba dostępnych sal może ulec zmianie, dlatego dla uzyskania szczegółowych informacji o aktualnej liczbie sal konferencyjnych oraz ich specyfikacji, zaleca się bezpośredni kontakt z administracją Wydziału.

Więcej informacji na stronie Uniwersytetu Szczecińskiego.

Data publikacji: 14-03-2024