Znajdź swoje wymarzone studia w Szczecinie

US zaprasza na Festyn Rodzinny na Jasnych Błoniach

US zaprasza na Festyn Rodzinny na Jasnych Błoniach

Uniwersytet Szczeciński serdecznie zaprasza do udziału w Festynie Rodzinnym, który organizowany jest w ramach tegorocznego Święta US. Impreza rozpocznie się już w najbliższą niedzielę – 4 czerwca br. o godzinie 11:00. Miejscem wspólnej zabawy będą Jasne Błonia.

Festyn Rodzinny Uniwersytetu Szczecińskiego adresowany jest do wszystkich mieszkańców miasta i okolic niezależnie od ich wieku. Program wydarzenia obejmuje atrakcje, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko studentom, ale również młodzieży i rodzinom z dziećmi. Całodniowy piknik sportowy zagwarantuje świetną zabawę i moc aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Uczestnicy Festynu Rodzinnego będą mogli wziąć udział w aerobiku na trawie, piłkarskich rozgrywkach, malowaniu twarzy na wszystkie kolory tęczy, wspinaczce ściankowej i warsztatach „Wiem co jem”, zaś najmłodsi w animacjach ruchowych oraz grze z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo w ramach imprezy planuje się przeprowadzenie warsztatów językowych, podczas których dzieci zmierzą się z językiem chińskim, a także mikroskopowej obserwacji okrzemek. Na odwiedzających czekać będzie również fotobudka.

Ważny punkt programu wydarzenia stanowić będzie Uniwersytecka Gra Biegowa, która rozpocznie się punktualnie o godzinie 12:00. W rywalizacji może wziąć udział maksymalnie 300 zawodników, którzy zmierzą się w biegu (marszu) po mieście, w którym rozlokowane zostały punktu kontrolne. Dwie godziny (o 14:00) później planuje się przeprowadzenie finału konkursu „Nauka dodaje nam skrzydeł”. Zakończenie zabawy planuje się na godzinę 18:00.

Data publikacji: 03-06-2017

Aktualności z Szczecina