Znajdź swoje wymarzone studia w Szczecinie

10 uczelni w Szczecinie - kierunek Zarządzanie

Adres: ul. Wały Chrobrego 1-2

70-500 Szczecin

Tel.: 91 48 09 400

FAX.: 91 48 09 575

Galeria Akademia Morska w Szczecinie
Galeria Akademia Morska w Szczecinie
Galeria Akademia Morska w Szczecinie

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Zarządzanie i inżynieria produkcji, spec. Zarządzanie jakością produkcji i usług Transport, spec. Zarządzanie systemami transportowymi w Europie Logistyka, spec. Logistyka i zarządzanie w europejskim systemie transportowym
Zarządzanie i inżynieria produkcji, spec. Zarządzanie innowacjami w produkcji i usługach Zarządzanie i inżynieria produkcji, spec. Systemy bezpieczeństwa w produkcji i usługach Zarządzanie i inżynieria produkcji, spec. Zarządzanie przemysłowymi systemami energetycznymi
Zarządzanie i inżynieria produkcji, spec. Informatyczne systemy zarządzania produkcją Zarządzanie i inżynieria produkcji, spec. Logistyka i zarządzanie w europejskim systemie transportowym Mechanika i budowa maszyn, spec. Zarządzanie przemysłowymi systemami energetycznymi (studia prowadzone wspólnie z Wydziałem Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu)

Adres: al. Wojska Polskiego 128

70-491 Szczecin

Tel.: 91 422 58 58

FAX.: 91 452 69 44

Galeria Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Szczecinie
Galeria Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Szczecinie

Nasze wydziały/kierunki/specjalizacje

Studia I stopnia - Zarządzanie (zobacz specjalizacje) Studia II stopnia - Zarządzanie (zobacz specjalizacje) Studia I stopnia - Inżynieria zarządzania- Studia inżynierskie (zobacz specjalizacje)
Studia II stopnia - Zarządzanie - dla inżynierów(3 semestry) (zobacz specjalizacje) Studia II stopnia - Zarządzanie - studia online (zobacz specjalizacje) Studia II stopnia - Zarządzanie ściężka anglojęzyczna (zobacz specjalizacje)

Adres: ul. Żubrów 3

71-617 Szczecin

Tel.: 662-111-333 Dzwoń od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00 E-mail : dziekanat@szczecin.janski.edu.pl

FAX.:

www.szczecin.janski.edu.pl www.facebook.com/SWiBJ

Adres: ul. Żołnierska 53

71-210 Szczecin

Tel.: 91 81 49 401, 91 81 49 402, 91 81 49 404

FAX.:

www.zpsb.pl

Adres: ul. Monte Cassino 15

70-466 Szczecin

Tel.: 91 422 04 22, 91 424 14 94

FAX.:

www.wshtwp.pl

Studia na kierunku Zarządzanie w Szczecinie

Opis kierunku

Zarządzanie to kierunek, jest bardzo popularny wśród maturzystów. Wpływ na to ma jego interdyscyplinarny charakter, ponieważ w ogólnym rozumieniu jest to nauka zajmująca się dysponująca różnego rodzaju zasobami. To wymarzony kierunek dla osób, których zainteresowania obejmują nauki społeczne oraz ekonomiczne.

Interesują cię inne kierunki? Sprawdź pełną ofertę uczelni: Uczelnie w Szczecinie

Liczba uczelni

Zarządzanie można studiować na 3 publicznych uczelniach są to: Akademia Morska, Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. W Szczecinie można również studiować wybrany kierunek na prywatnej uczelni. Zarządzanie oferowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową.

Tryby Studiowania

Bezpłatnie, w systemie dziennym, można studiować na wszystkich wymienionych powyżej uczelniach publicznych. Oferują również studia niestacjonarne, czyli zaoczne. Zajęcia odbywają się w weekendy.

Ceny

Opłaty za studia na kierunku zarządzanie różnią się w zależności od uczelni. Najtaniej za studia zapłacimy na Akademii Morskiej. Tam koszt semestru studiów to 1 400 złotych. Następny w kolejce jest Uniwersytet Szczeciński, na którym studia kosztują 1850 złotych, przy czym jest to opłata za pierwsze semestry, z każdym kolejnym rokiem studiów opłata rośnie. Na trzecim roku studiów opłata za semestr wynosi 2 000 złotych. Na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym koszt semestru studiów wynosi 1 850 złotych.

Studia bezpłatne – zasady rekrutacji

Poniżej przedstawiamy zasady rekrutacji na studia stacjonarne wszystkich uczelni publicznych oferujących kierunek zarządzanie.

Zasady rekrutacji Akademia Morska


Uczelnia AM


Zasady rekrutacji Uniwersytet Szczeciński


szczecinski


szczecinski


Zasady rekrutacji Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny


Uczelnia ZUT


Uczelnia ZUT


Perspektywy pracy

Wszechstronność kierunku powoduje, że absolwenci są bardzo dobrze przygotowani do pełnienia różnego rodzaju stanowisk. Jako abiturient tego kierunki możesz pracować w wielu branżach. Kadry kierowniczej i zarządzającej potrzeba w każdej dziedzinie gospodarki. Dotyczy to zarówno sektora prywatnego jak i publicznego. Osoba dobrze znającą Social Media może zostać kierownikiem działu PR.

Szukasz podobnego kierunku studiów? Zapoznaj się ze studiami na kierunku: Ekonomia SzczecinData publikacji: 23-04-2019